60351
Kategoriler

Hakkımızda

Hakkımızda
2007 yılından itibaren farklı firmalarda Baraj ve Hidroelektrik Santrallerin daimi teçhizatlarının projelendirilmesi, imalat ve montaj işlerinde yer alarak kazandığımız bilgi, birikim ve tecrübemizle MTG Mühendislik Taahhüt İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak insana ve doğaya saygı çerçevesinde kullanılabilecek teknolojilerden maksimum seviyede yararlanmayı, kaliteden ödün vermeden beklentilere cevap veren üretimler gerçekleştirerek sürekli büyümeyi, yeniliklere açık, ileriyi görebilen bir hizmet politikası belirleyerek, sektörün yapı taşlarından biri olmayı hedeflemekteyiz.

MTG Mühendislik Taahhüt İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak DSİ Ekipman Üretici Uygunluğu Lisanslı, kapalı alanda 500 m2 Talaş İmalatı, 2500 m2 Hidromekanik Teçhizat Üretim Tesislerimiz ile daha önce yapılmış; Baraj ve Hidroelektrik Santrallerin daimi teçhizatlarının bakım, onarıl ve revizyon işlerini DSİ şartnamesine uygun olarak yapmayı amaçlamaktayız.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli ve güvenilir bira takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak, çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor, siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

 

X